Jaki ekspres do kawy do 4000 zł

Jeśli tu trafiłeś, to pewnie szukasz najlepszego ekspresu do kawy do 4 tys. zł. Budżet około 4000 zł jest jednym z najbardziej sensownych jeśli chodzi o stosunek ceny do jakości. W tym budżecie znajdziemy już naprawdę dobre, wysokiej klasy urządzenia. Możemy liczyć więc na dłuższą żywotność ekspresu oraz wyższą jakość ekstrakcji, która pozwoli lepiej wyczuwać różnice między ziarnami. Ekspres do kawy w tym budżecie będzie najczęściej wyposażony już w bardzo czytelny wyświetlacz. Najczęściej, bo nie każdy ekspres z listy ten wyświetlacz posiada. Przykładowo, model Jura E4 jest ekspresem tylko na kawy czarne, bez kolorowego wyświetlacza. Te „ograniczenia” nadrabia jednak niesamowicie wysoką jakością kawy z 16 gramowej jednostki zaparzającej oraz niską awaryjnością. Dla wielbicieli kaw czarnych jak znalazł. Poniższe zestawienie zawiera modele, które są w stanie przyrządzić nawet do 21 różnych specjałów (Melitta TS Smart), jak i modele, które przyrządzą tylko czarną kawę w wariancie mała i duża (Jura E4). Rozbieżność więc, pomimo zbliżonych cen, jest nadal bardzo duża. Jak zawsze zachęcamy zatem do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy chętnie doradzą Państwu przy wyborze odpowiedniego ekspresu do kawy.

Top 5 ekspresów do 4000 zł:

kod rabatowy na kawę

Materiały, których użyto do produkcji ekspresów ciśnieniowych z tego segmentu są nie tylko trwałe, ale również estetyczne. Zostały wykonane z większą dbałością o szczegóły, niż ekspresy z niższych półek cenowych. Design został starannie przemyślany, dzięki czemu taki ekspres świetnie odnajdzie się w każdym pomieszczeniu, dodając jemu wyjątkowego charakteru. przy tym pułapie cenowym możemy liczyć również na rozszerzoną funkcjonalność w postaci systemów Easy Cleaning, wyciszonych młynków, czy najnowszych procesów ekstrakcji. Każdy ekspres z tej listy posiada również funkcję One Touch i będzie w stanie samodzielnie przyrządzić wszystkie dostępne w swoim menu kawy po jednym naciśnięciu przycisku.

Przy wyborze ekspresu warto sprawdzić:

 • jakiego rodzaju kawy będziemy pić (tylko czarną czy również mleczne)
 • jakie są wymiary ekspresu, aby pasował do zaplanowanego miejsca
 • gdzie znajduje się zbiornik na wodę (musimy mieć do niego łatwy dostęp)
 • czy ekspres będzie pasował wizualnie do naszej kuchni

Aby uzyskać najlepszy efekt w filiżance, potrzebne są najlepsze ziarna. Zapraszamy do zakupu kawy ziarnistej w naszym sklepie.

Gwarancja

Kupując w naszym sklepie otrzymujesz pełną gwarancję producenta. Twój zakup wspiera rozwój polskiej rodzinnej firmy. Jeśli masz problem z wyborem zapraszamy do kontaktu.

Oto nasze propozycje na ekspres do kawy do 4000 zł (dostawa w około 24h):

 • Ekspres do kawy NIVONA CafeRomatica 795 Tytanowy / ChromEkspres do kawy NIVONA CafeRomatica 795 Tytanowy / Chrom

  Ekspres do kawy NIVONA CafeRomatica 795 Tytanowy / Chrom

  Polecamy! 3339,00  brutto Promocja! -10%
 • Ekspres do kawy Melitta BARISTA TS SMART srebrny F85/0-101Ekspres do kawy Melitta BARISTA TS SMART srebrny F85/0-101

  Ekspres do kawy Melitta BARISTA TS SMART srebrny F85/0-101

  4319,00  brutto
 • Ekspres do kawy Melitta® BARISTA T SMART® F83/1-101 Silver (bez pojemnika na mleko)Ekspres do kawy Melitta® BARISTA T SMART® F83/1-101 Silver (bez pojemnika na mleko)

  Ekspres do kawy Melitta® BARISTA T SMART® F83/1-101 Silver (bez pojemnika na mleko)

  3489,00  brutto Promocja! -13%
 • Ekspres do kawy JURA E4 Piano WhiteEkspres do kawy JURA E4 Piano White

  Ekspres do kawy JURA E4 Piano White

  3999,00  brutto
 • Ekspres do kawy JURA ENA8 Full Metropolitan Black (EC)Ekspres do kawy JURA ENA8 Full Metropolitan Black (EC)

  Ekspres do kawy JURA ENA8 Full Metropolitan Black (EC)

  4499,00  brutto Promocja! -8%