Ekspresy do kawy Jura

Ekspresy do kawy Jura to jedne z najbardziej uznanych na świecie automatycznych urządzeń do parzenia kawy. Ta szwajcarska firma podbiła serca tysięcy miłośników kawy niezawodnością, prostotą obsługi i ponadczasowym designem produkowanych przez siebie urządzeń. Przyjemność obcowania z ekspresami tej marki dopełnia doskonała jakość przygotowywanej w nich kawy.
Jura to bowiem jedyny na świecie producent ekspresów, który skupia się wyłącznie na produkcji automatycznych ekspresów do kawy klasy premium. Duży zespół inżynierów firmy pracuje nieustannie nad udoskonalaniem istniejących i opracowywaniem nowych rozwiązań, które wydobędą z kawy jeszcze więcej smaku i aromatu. Przekłada się to na jeszcze wyższą jakość przygotowywanej kawy, niezależnie od tego czy użytkownik woli czarną kawę czy kawę z mlekiem.
Nowoczesność ekspresów Jura przejawia się nie tylko w ich wyglądzie, ale i obsłudze. Ekspresami można sterować za pomocą znajdującego się na ekspresie wyświetlacza lub smartfona. A wszystko to w prosty i intuicyjny sposób.