logo marki Nivona

Ekspresy do kawy NIVONA

Ekspresy do kawy Nivona szturmem podbijają kolejne gospodarstwa domowe, biura i lokale gastronomiczne w Polsce i na całym świecie. Jest to o tyle znamienne, że firma istnieje na rynku dopiero od 2005 roku, a mimo to udało jej się przekonać dziesiątki tysięcy osób do swoich produktów. Nic dziwnego. Jeśli przyjrzeć się bliżej rozwiązaniom technologicznym, przyjętej filozofii oraz zaangażowaniu osób biorących udział w tworzeniu marki NIVONA, to zrozumienie sukcesu firmy przychodzi łatwo.
Chcąc dostarczyć jakość kawy spotykaną do tej pory we włoskich i szwajcarskich ekspresach, trójka pracowników jednego z przedsiębiorstw produkujących urządzenia domowe w Norymbergii założyła firmę produkującą ekspresy do kawy. Udało im się stworzyć urządzenia w przystępnej cenie, które przygotowują kawę najwyższej jakości, są proste w użytku i wyglądają świetnie w każdym pomieszczeniu.
Serce ekspresów do kawy NIVONA stanowi szwajcarsko-niemiecka technologia. Dzięki niej urządzenia NIVONA obsługuje się w sposób intuicyjny, długo i bezawaryjnie. Jakość to zresztą drugie imię marki. Począwszy od samych produktów, a skończywszy na relacjach z klientami. Ekspresy do kawy NIVONA kupić można jedynie w profesjonalnych punktach sprzedaży, od przeszkolonego personelu, dzięki czemu nabywca ekspresu ma pewność, że dokonał właściwego wyboru.