Saeco

Ekspresy do kawy Saeco zaliczają się do jednych z najbardziej popularnych ekspresów do kawy na świecie. Za ich niebywałym sukcesem stoi sojusz włoskiej marki produkującej ekspresy do kawy od 1981 roku, Saeco, oraz jednego z największych producentów elektroniki oraz urządzeń AGD na świecie, Philips. Lata doświadczeń, badań i rozwoju poskutkowały stworzeniem linii ekspresów dopasowanych do wszystkich segmentów rynku. Dlatego z urządzeń Saeco mogą korzystać zarówno użytkownicy domowi, jak i profesjonaliści.
Firma posiada własny dział badań i technologii, który nieustannie opracowuje nowe rozwiązania, by ekspresy Saeco stawały się jeszcze lepsze i jeszcze lepiej wpisywały się w potrzeby swoich użytkowników oraz oferowały zupełnie nowe doznania płynące z picia kawy i napojów przygotowanych na bazie kawy. Potwierdzają to zdobywane przez Saeco certyfikaty jakości. Firma stara się o nie jednak nie tylko po to, by parzyć wyśmienitą kawę. Saeco przykłada dużą wagę do kwestii ochrony środowiska naturalnego, co znajduje odzwierciedlenie choćby w procesach produkcji ekspresów na każdym jej szczeblu.
Mimo zaawansowanej technologii ekspresy Saeco są przede wszystkim proste w obsłudze, by każdy mógł cieszyć się smakiem ulubionej kawy tak, jak ją sobie wyobraża. Jeśli szukasz dobrego ekspresu do kawy od firmy, której leży na sercu los środowiska, to z czystym sercem możemy polecić ekspresy Saeco.

W ofercie mamy linie Saeco Professional, modele Saeco OTC, Saeco Lirika czy powrzechnie znana i wykorzystywana do biur Saeco Aulika