Serwis i naprawa ekspresów do kawy Gdańsk

Oferujemy Państwu serwis automatycznych ekspresów do kawy zarówno domowych jak i profesjonalnych. Serwisujemy dowolne awarie w ekspresach jak również oferujemy usługi konserwacji i przeglądu stanu technicznego urządzeń. Gwarantujemy najwyższą jakość usług. Posiadamy ponad 15 lat doświadczenia w serwisowaniu ekspresów do kawy.

Serwisujemy urządzenia marek: Saeco, Nivona, Jura, Melitta, DeLonghi, Siemens, Bosch, Philips, Aeg i inne. Obsługujemy Gdańsk, Sopot, Gdynie i okolice Trójmiasta: Pruszcz Gdański, Tczew.

Posiadamy niezbędną wiedzę oraz doświadczenie, aby usunąć większość usterek, jak również poprawić wady technologiczne danego urządzenia dbając przy tym o to, aby Państwa sprzęt posiadał prawie taki sam stan techniczny oraz lśniący wygląd jak za czasów jego najwyższej świetności. Wiemy jak ważna jest prawidłowa naprawa oraz konserwacja danego ekspresu, abyście mogli Państwo cieszyć się przez długi czas smakiem swojej ulubionej kawy. Na czas naprawy oferujemy ekspres zastępczy.

Na każdy serwisowany u nas ekspres udzielamy 3 miesięczną gwarancję serwisową przy wymianie podzespołów. Posiadamy również szeroką ofertę części zamiennych do ekspresów.

Zapraszamy do naszego serwisu ekspresów do kawy mieszczącego się na:

ul. Siostry Faustyny 4C, 80-180 Gdańsk

Godziny otwarcia:
Poniedziałek-Piątek: 9:00 – 18:00
Sobota 10:00 – 14:00

Uruchom mapę dojazdową tutaj.

Szybki kontakt z serwisem:

790 821 133 serwis@kawawbiurze.pl

Oferujemy odbiór ekspresów do serwisu z siedziby klienta. Dla stałych klientów przygotowujemy korzystne umowy serwisowe.