Kawa Quba Caffe

Quba Caffe to pasja i zaangażowanie w doskonałość, które towarzyszą nam od ponad dekady. W naszej pracowni wypalania kawy, każde ziarno jest wybierane z najwyższą starannością, już na etapie selekcji surowca. Nasz sekret tkwi w tradycyjnym procesie palenia w piecu bębnowym, który nadaje naszym mieszankom niepowtarzalny charakter.

Nasi palacze to prawdziwi artyści, których talent doceniony został brązowym medalem Mistrzostw Polski Roasting 2020. To oni sprawiają, że każda filiżanka Quba Caffe to unikalne doświadczenie smakowe, które przenosi Cię w świat aromatycznych i intensywnych doznań.

W naszej ofercie znajdziesz pięć wyjątkowych mieszank kaw, oznaczonych jako No.1, No.2, No.3, No.4 oraz No.5. Każda z nich to efekt nie tylko pracy, ale także pasji i miłości do kawy, która tchnie życie w nasze produkty.

Doświadczysz w nich niezwykłych kompozycji smakowych, które zaspokoją nawet najbardziej wyrafinowane gusta. Quba Caffe to więcej niż tylko kawa – to unikatowe doświadczenie, które celebruje każdy łyk tego aromatycznego napoju.

 • Kawa ziarnista QUBA CAFFE No. 1 – 1kg

  Kawa ziarnista QUBA CAFFE No. 1 – 1kg

  78,66  brutto Promocja! -10%
 • Kawa ziarnista QUBA CAFFE No. 2 – 1kg

  Kawa ziarnista QUBA CAFFE No. 2 – 1kg

  71,10  brutto Promocja! -10%
 • Kawa ziarnista QUBA CAFFE No. 4 – 1kg

  Kawa ziarnista QUBA CAFFE No. 4 – 1kg

  63,90  brutto Promocja! -10%
 • Kawa ziarnista QUBA CAFFE No. 5 – 1kg

  Kawa ziarnista QUBA CAFFE No. 5 – 1kg

  78,30  brutto Promocja! -10%
 • Kawa ziarnista QUBA CAFFE No. 3 – 1kg

  Kawa ziarnista QUBA CAFFE No. 3 – 1kg

  67,41  brutto Promocja! -10%