Ekspres do kawy Jura

Ekspresy do kawy Jura to jedne z najbardziej uznanych na świecie automatycznych urządzeń do parzenia kawy. Ta szwajcarska firma podbiła serca tysięcy miłośników kawy niezawodnością, prostotą obsługi i ponadczasowym designem produkowanych przez siebie urządzeń. Przyjemność obcowania z ekspresami tej marki dopełnia doskonała jakość przygotowywanej w nich kawy. Czytaj dalej…

Lubisz kawę w kawiarni? Tak – produkty z ekspresów jura dorównują najlepszej jakości kawą kawiarnianym. Dzięki zastosowanym technologiom stworzonym w szwajcarskich laboratoriach Jury, możemy przygotować najlepsze kawy spośród wszystkich ekspresów dostępnych nar rynku. Łatwość obsługi i doskonały design sprawiają że wybór jest tylko jeden… Jura.

Kawa w biurze czy w pracy. Profesjonalne ekspresy Jura pozwolą przygotować doskonałej jakości kawy od espresso po latte machiato i ponad 20 innych specjałów za przyciśnięciem jednego przycisku. Nawet do 250 kaw dziennie. Trwałość, niezawodność,  jakość to właśnie Jura Proffessional.

Wygoda, idealne dopasowanie i rozwiązania kompleksowe to charakteryzuje oryginalne akcesoria do ekspresów Jura.

Najwyższej jakości środki do konserwacji ekspresów gwarantują nam napoje idealne. Filtry, płyn do czyszczenia systemu mleka czy tabletki to absolutny niezbędnik każdego właściciela doskonałego ekspresu.

Jura to bowiem jedyny na świecie producent ekspresów, który skupia się wyłącznie na produkcji automatycznych ekspresów do kawy klasy premium. Duży zespół inżynierów firmy pracuje nieustannie nad udoskonalaniem istniejących i opracowywaniem nowych rozwiązań, które wydobędą z kawy jeszcze więcej smaku i aromatu. Przekłada się to na jeszcze wyższą jakość przygotowywanej kawy, niezależnie od tego czy użytkownik woli czarną kawę czy kawę z mlekiem.
Nowoczesność ekspresów Jura przejawia się nie tylko w ich wyglądzie, ale i obsłudze. Ekspresami można sterować za pomocą znajdującego się na ekspresie wyświetlacza lub smartfona. A wszystko to w prosty i intuicyjny sposób.